12v 30A 4 Pin relæ med beslag

fyldstof

Pris:
1.95€ 4.90€
Lager:
På lager

Beskrivelse

12v 30A 4 Pin relæ med beslag

  • Normalt åben kontakt
  • 4 x 6.3 mm terminaler

Krydsreferencevejledning 

Fabrikant

Produktkode

Audi 141 951 253 A
Audi +171 937 503
Audi 311 963 141 B
Audi +431 951 253
Grænsebesiddelser 3426
Bosch 0 332 019 150
Britpart 3426
CI RL101
CL Auto UER1
Delphi SRB520
DL produkter 487
Slange +0 727 12
ERA 661096
Fister HW 549
Ford 81DB 15K235 TA
Ford 90BB 9E731 EA
Hella 4RA 003 510 111
Hella 4RA 003 510 117
Herth & Buss 56361021
Herth & Buss 56361031
Herth & Buss 75613111
Herth & Buss 75613121
Herth & Buss 75613126
Herth & Buss I0899726
Herth & Buss I0899770
Herth & Buss K1611000
Intermotor 59016
Intermotor 59017
John Deere AZ 26 996
JRP RE01
Leyland Auto LPCREL1DB
Leyland Auto REL1DB
Lyspunkt REL1
Lucas SRB520
Mafco 425-1010
Opel 1238604
Opel 3440489
Pearl PR01
Porsche +171 937 503
Porsche 311 963 141 B
Porsche 928 615 117 00
Quinton Hazell RL101
Redco RPR 400
SMP Europa 59016
SMP Europa 59017
Saab 8522310
Seat 141 951 253 A
Seat +171 937 503
Seat 311 963 141 B
Seat +431 951 253
Skoda 141 951 253 A
Skoda +171 937 503
Skoda 311 963 141 B
Skoda +431 951 253
VAG 141 951 253 A
VAG +171 937 503
VAG 311 963 141 B
VAG +431 951 253
Vauxhall 1238604
Vauxhall 3440489
Volkswagen 141 951 253 A
Volkswagen +171 937 503
Volkswagen 311 963 141 B
Volkswagen +431 951 253
Volvo 841177
Wehrle 20200100
Woodauto 1001 RLY

 

 

 


Truck Electrics betjener Irland, Storbritannien og Europa. For at gennemse og købe flere produkter og se vores aktuelle til salg og udsalgstilbud skal du gå til truckelectrics.com hjemmeside.

Levering

Kundeanmeldelser

Baseret på 1 anmeldelse Skriv en anmeldelse

Betaling og sikkerhed

Maestro Mastercard Visa

Dine betalingsoplysninger behandles. Vi gemmer ikke kreditkortoplysninger eller har adgang til dine kreditkortoplysninger.

Anslå fragt

Du vil måske også kunne lide

Senest viste